Piso en venta

Roda De Ter
110.000 €
Prezzo ribassato 120.000 € (-9%)
3 dormitorios 3 dormitorios
88 m2 88 m2
1 baño 1 baño

Piso en venta

Roda De Ter

Descripción anuncio

TECNOCASA COMERCIALITZA EN EXCLUSIVA aquest fantàstic habitatge de 88 m² construïts, situat a la tranquil·la localitat de Roda de Ter, ideal per a aquells que busquen amplitud, comoditat i una excel·lent distribució.
L’habitatge disposa de 3 habitacions dobles, oferint espais amplis i versàtils per a tota la família. A més, compta amb 1 bany complet en bon estat.
L’immoble ofereix una cuina totalment equipada i reformada, pensada per al dia a dia, i un ampli saló-menjador molt lluminós, amb accés directe a un balcó, perfecte per gaudir de l’aire lliure. A més, l’habitatge disposa d’un segon balcó amb sortida des d’una de les habitacions, aportant encara més llum i ventilació.
L’habitatge destaca per la seva gran lluminositat gràcies a la seva bona orientació, així com per disposar d’aire condicionat i calefacció, garantint el màxim confort durant tot l’any.
Entre els seus extres, trobem una pràctica zona de safareig i una galeria amb ventilació a pati de llums, fet que aporta funcionalitat i comoditat al conjunt. A més, en el preu s’inclou un traster, aportant un espai extra d’emmagatzematge molt valorat.
L’habitatge es troba en molt bon estat de conservació, llest per entrar a viure, sent una opció ideal tant com a primera residència com a inversió.
Situat en una zona amb tots els serveis al seu abast, aquest immoble combina tranquil·litat i comoditat en el dia a dia.
Per a més informació o concertar una visita, no dubtis en contactar amb nosaltres.